Covid-19

 

Kuřáci, odložte cigaretu a pomozte v boji s koronavirem, vyzívají lékaři.
Riziko, že se nakazíte koronavirovou infekcí je u vás vyšší. Důvodů je hned několik. Kuřáci mají obecně slabší plíce, kouření celkově oslabuje imunitu. Při kouření se prsty dotýkáte úst a tím se virus může snadno přenést.

Kdo vlastně jsme?

V našem centru vám již od roku 2012 pomáháme přestat kouřit pomocí přístroje BICOM.

V roce 1976 založil pan Brugeman v Německu firmu Brugeman GmbH, později Regumed GmbH. Po spolupráci s Dr. Morellem – duševním otcem této nové terapie – vznikl přístroj BICOM. Pro tento způsob terapie se ustálil a etaboval pojem “ biorezonanční terapie” Hlavní cíl biorezonanční terapie BICOM je osvobození těla od rušivých, patologických vlivů v míře potřebné k uzdravení a k opětovné aktivaci vlastních obranných sil těla.Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let v lékařství a přes 10 let ve veterinární medicíně. Patří stejně jako např. homeopatie, akupunktura a jiné metody přírodního léčitelství do oblasti tzv. “alternativní medicíny” Stále více lékařů začíná do praxe zavádět biorezonanční terapii BICOM a propojovat ji s klasickou medicínou.

Spolupracujeme

211
cpzp
vzp
213rbp_86-08-0-0_bez_textu_ctverec_pozitiv_CS5

Příběhy

Nechte se inspirovat reálnými příběhy naších klientů

Tomáš 34 let

Ve svých třiceti letech začal aktivně sportovat a zjistil, že cigarety ho začínají omezovat. Podstoupil u nás biorezonanci a dodnes nekouří. Už je to 3 roky. Po prvním roce, co nekouřil koupil své přítelkyni k Vánocům dárkový poukaz. Přítelkyně Tomáše nekouří už dva roky. 

pan Martin 42 let

Pracovník v gastronomii, 17 let kouřil 40 cigaret denně. V roce 2017, kdy vyšel v platnost protikuřácký zákon se rozhodl situaci řešit. Nyní nekouří téměř tři roky a v průběhu času k nám přivedl spoustu známých a rodinných příslušníků, kteří taktéž dodnes nekouří.

paní Jarmila 53 let

Přišla, že zkušenosti s biorezonancí už má a že chce přestat kouřit. Kouřila v podstatě od svých patnácti let 20 cigaret denně. Vše dopadlo dobře, dokonce mi paní Jarmila volala, že si odkládala peníze, za které byla na krásné dovolené ve Španělsku. Bohužel po dvou a půl letech ji vážně onemocněl manžel a začala znovu kouřit.

paní Zdena 48 let

Přestala před třemi lety kouřit s pomocí nikotinových žvýkaček a spreje, ale postupem času si vytvořila závislost na těchto produktech. Jelikož u nás před lety byla její dcera, abychom ji pomohli zbavit se závislosti na cigaretách, zkusila nás kontaktovat paní Zdena, abychom pomohli i ji se závislostí na nikotinových sprejích a žvýkačkách. Po naši terapii nepoužívá již jeden rok tyto produkty.

Ondra a Dominik 22 let

Dva mladíci začali aktivně sportovat, kulturistika, MMA, aktivní příprava na B7. Kouřili poměrně krátkou dobu, 4 roky 10-15 cigaret denně. Ondra nekouří dodnes, tj. 2 roky. Dominik začal po 8 měsících znova.

no-smoking-sign-no-smoke-icon-stop-smoking-vector-1758902

mladý pár Ivana 24 let Marek 27 let

Novomanželé, kteří plánovali založení rodiny se zodpovědně dohodli na správné životosprávě, kde samozřejmě cigarety nepatří. Ivana kouřila 7 let cca 10 cigaret denně. Marek kouřil 12 let cca 25 cigaret denně. Terapii podstoupili společně, ale Marek jí musel po měsíci opakovat, stále měl nutkání si zapálit. Po druhé terapii dopadlo vše dobře a Ivana s Markem nekouří 4 roky. Mají zdravou roční holčičku Anežku.

senior-couple-embracing-each-other_1098-1291

sourozenecký pár 62 a 65 let

Pan Jiří přišel ze zdravotních důvodů po prodělání infarktu a spolu s ním ho přišla podpořit jeho sestra. Oba silní kuřáci, 40 let kouřili 20-25 cigaret denně. S velkým potěšením musím říct, že terapie napoprvé proběhla u obou seniorů úspěšně a dnes je to 4 roky co nekouří. 

Group of funny teenagers indoors

skupina šesti přátel z Kopřivnice

Věkové rozpětí 27-58 let. Terapie se zdařila u pěti osob, mladý muž, 30 let, bohužel nemohl odolat a pořád měl na cigaretu chuť. Podstoupil tak terapii znovu a ta taktéž proběhla bez úspěchu. Ostatních pět osob nekouří už 6 let.

9c3f4284213a091425d2d9833a3c9101

manželé Navrátilovi

Oba ve středním věku. Tak jako chuť udělat něco pro své zdraví, tak i finanční situace je donutila řešit závislost na cigaretách. Oba vykouřili 30 cigaret denně. Rozhodli se, že terapii podstoupí společně, aby jeden druhého podporovali. Nyní již 6 let nekouří a velice si pochvalují, že mají měsíčně 9000 korun navíc. 

pexels-273237

paní Veronika 38 let

Maminka dvou dětí, kouřila 20 let. Přišla, protože chtěla něco udělat pro své zdraví a taky tak trochu ze zvědavosti, jak tato metoda funguje. Nyní je to už 8 let co nekouří.

O biorezonanci

Biorezonance patří, stejně jako akupunktura, homeopatie a další přírodní léčebné postupy do okruhu alternativní medicíny, tedy metod založených na dlouhodobých pozorováních a zkušenostech. Biorezonanční terapie využívá skutečnosti, že jakákoli hmota vysílá elektromagnetické vlnění. Elektromagnetické vlnění vydávají i buňky v lidském těle, které si prostřednictvím elektromagnetických vln předávají informace.Během biorezonanční terapie za pomocí přístroje BICOM 2000 provádíme monitoring, analýzu a korekci elektromagnetického vlnění lidského těla. Pokud při biorezonanční terapii zjistíme, že elektromagnetické vlnění buněk není v pořádku, pomocí signálů bezbolestně vyslaných do vašeho těla dosáhneme jejich úpravy. Úpravou elektromagnetického vlnění v těle klienta pak dochází k eliminaci nebo zmírnění obtíží.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

bicom-image

Odvykání kouření

Při kouření tabákových výrobků si lidské tělo dlouhodobě zvyká na nikotin, který patří mezi mimořádně návykové látky. Právě kvůli němu mají kuřáci potřebu stále znovu a znovu vkládat cigaretu do úst a proto je odvykání kouření tak těžké. Když hladina nikotinu klesne pod určitou mez, spustí se v organismu signál, že se tělo ocitlo ve stavu nikotinového hladu a dostaví se abstinenční nikotinový syndrom doprovázený chutí na cigaretu. BIOREZONANCE tento signál eliminuje. Díky vzorku nikotinu z nedopalku klientovy cigarety je jeho oscilační obraz signál rozdělený na harmonickou a disharmonickou část. Do organismu je během terapie pro odvykání kouření vysílán zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu. Tím se vyruší signály projevů fyzické závislosti na nikotinu, neprojeví se abstinenční příznaky a v důsledku toho ani nevznikne tzv. nikotinový hlad, který je doprovázen chutí na cigaretu. Odvykání kouření není nemožné, váš jediný vklad je CHTÍT PŘESTAT KOUŘIT. za pomocí přístroje Bicom 2000 a biorezonanční terapie zvládnete s kouřením přestat během krátké doby a to i přesto, že jste se o to dříve již bezvýsledně pokoušeli. Úspěšnost naší metody je až 80%

Výhody ztráty závislosti na kouření

- ušetříte nemalé peníze, které můžete investovat jinam                          
- šetříte své zdraví i zdraví svých blízkých
- pocit svobody, nezávislosti, příklad svému okolí
- nemusíte se omezovat v návštěvách restaurací či jiných nekuřáckých prostor
- naše metoda je zcela bezbolestná a nemá žádné vedlejší účinky
- v případě potřeby aplikujeme do 30 dní druhou terapii zdarma

Co musíte udělat

- mít odhodlání přestat kouřit
- telefonicky se objednat
- uvolnit se na 45 minut
- do příchodu k nám neomezovat kouření

- s sebou si vzít poslední cigaretu
- v den návštěvy nepít alkohol
- zajistit zvýšený příjem tekutin

Biorezonanční metoda se nedoporučuje

- těhotným ženám
- osobám s aplikovaným kardiostimulátorem
- epileptikům
- diabetikům užívajících inzulín pouze s vědomím svého ošetřujícího lékaře

jak-prestat-kourit-604x400

Zbavte se stresu

Na antistresovou terapii je používán speciální léčebný antistresový program, díky kterému se po terapii klient cítí velice dobře, je klidný, vyrovnaný a spokojený. Doba terapie je 50 minut, klient leží na modulační podložce, do vstupního pohárku se vkládají nejprve bachovy esence a následně sliny pacienta. Dlaně rukou jsou položeny na vodivých destičkách a na čelo a hruď se přikládají modulační podložky, které jsou spojeny s přístojem Bicom 2000. V průběhu biorezonanční terapie jsou na speciální čip nahrávány informace o charakteristice elektromagnetického vlnění, kterému byl organismus klienta vystaven. Tento čip se po terapii nalepí na tělo a tím se účinek terapie prodlužuje. Počet ošetření se řídí podle závažnosti a potřeby klienta.Může činit jedno, ale i více ošetření, z kterých se mnohdy stává pravidelná a oblíbená léčba.Biorezonanční terapie je nenásilná, nemá žádné vedlejší účinky, je vhodná pro všechny věkové kategorie včetně dětí.

banner3

Ceník

Cena antinikotinové terapie včetně čipu činí 1300 kč 
sleva 15% u vybraných pojišťoven.

Biorezonance Frýdek-Místek

Biorezonance Frýdek-Místek

Nad Potokem 479

Frýdek-Místek 73801 

tel. 777 87 87 38